• VR1 VE zaterdag speeldag vrouw

  • Hardenberg '85 VR1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Logtenberg, DemiOverige stafTeammanager
    Nasta, JuanOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 okt. 14:30Marienberg VR1 - Hardenberg '85 VR1Sportpark Westerpark
    29 okt. 14:30ZAC VR2 - Hardenberg '85 VR1Jo van Marle sportpark
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 okt.VR1. - Bergentheim VR22 - 4
    24 sep.EDON VR1 - VR1.8 - 5
  • Poulestanden Hardenberg '85 VR1 ( 4e klasse 2 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bergentheim VR221105324
    2DETO VR121105414
    3EDON VR111008533
    4Marienberg VR111006513
    5DVC Dedemsvaart VR111001013
    6F.C. Ommen VR221015323
    7SVI VR120204402
    8ZAC VR210102201
    9Gramsbergen VR2201178-11
    10SVZW VR100000000
    11HHC Hardenberg VR3200237-40
    12VR1.2002712-50

    Poulestanden Hardenberg '85 VR1 ( Vrouwen beker zaterdag poulefase Groep 3 32 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VR1.2200222206
    2Oene VR22101714-73
    3Swift '64 VR22002114-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Altena, MarijkeTeamspeler
    Bies, KirstenTeamspelerAanvaller
    Blaak, AnnemiekTeamspelerVerdediger
    Blommendaal, JedaTeamspeler
    Boelens, WendyTeamspeler
    Boer, Manon deTeamspelerMiddenvelder
    Bollemaat, JanienkeTeamspeler
    Brinke, Vera tenTeamspeler
    Dorgelo, MendyTeamspelerAanvaller
    Hagedoorn, PaulineTeamspeler
    Harzevoort, IzetteTeamspelerVerdediger
    Houtman, LisaTeamspelerVerdediger
    Kemkes, MariskaTeamspelerAanvaller
    Korenromp, LisaTeamspelerVerdediger
    Kuipers, HanneTeamspeler
    Logtenberg, DemiTeamspelerAanvaller
    Meijerink, AmberTeamspeler
    Pullen, IngeTeamspeler
    Runherd, EsmeeTeamspeler
    Snijder, MarjanneTeamspelerMiddenvelder
    Stoevelaar, AmberTeamspeler
    Valkman, DorindeTeamspelerMiddenvelder
    Verboom, PleunTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.