• JO19-1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Blommendaal, FerryOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 12:30Lemele JO19-1 - Hardenberg '85 JO19-1Sportpark Zandeinde
    6 nov. 13:15Hardenberg '85 JO19-1 - F.C. Ommen JO19-2Sportpark Baalderveld
    20 nov. 14:00Be Quick '28 JO19-2 - Hardenberg '85 JO19-1Sportpark Be Quick '28
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 okt.Haarle JO19-1 - Hardenberg '85 JO19-11 - 0
    16 okt.Hardenberg '85 JO19-1 - Gramsbergen JO19-11 - 2
  • Poulestanden Hardenberg '85 JO19-1 (0225 Onder 19 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hardenberg '85 JO19-1430111479
    2ST: SC Balkbrug/Avereest JO19-1321013677
    3SJO JCHW JO19-1320111476
    4SJO FC Dalfsen JO19-2320113856
    5ZAC JO19-2320112936
    6Lemele JO19-132019726
    7Haarle JO19-14112712-54
    8F.C. Ommen JO19-23102711-43
    9SSA DVC Dedemsvaart JO19-24103414-103
    10JCLE JO19-13012612-61
    11Be Quick '28 JO19-23012511-61

    Poulestanden Hardenberg '85 JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hardenberg '85 JO19-13300240249
    2Gramsbergen JO19-232017706
    3Vroomshoopse Boys JO19-2200228-60
    4F.C. Ommen JO19-32002119-180

    Poulestanden Hardenberg '85 JO19-1 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SP Lochem JO19-111008083
    2Witkampers JO19-111008083
    3AVW '66 JO19-111006063
    4Juliana '31 JO19-211006063
    5Hatto Heim JO19-111008443
    6EFC '58 JO19-111005143
    7Warnsveldse Boys JO19-111004043
    8Elistha JO19-111008533
    9RSC JO19-111004133
    10Swift '64 JO19-111005323
    11VMC JO19-111004223
    12Sportclub Deventer JO19-111003123
    13ONA '53 JO19-111003123
    14Pax JO19-111003123
    15UD W. JO19-111002023
    16Markelo JO19-111004313
    17SC Klarenbeek JO19-111003213
    18Gramsbergen JO19-111002113
    19Grol JO19-211002113
    20SJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-1d11002113
    21VIOD JO19-111002113
    22WHC JO19-111002113
    23LSV JO19-111001013
    24SP Teuge JO19-111002203
    25Albatross JO19-100000000
    26KCVO JO19-100000000
    27Kesteren JO19-100000000
    28Leones JO19-100000000
    29SV Twello JO19-110012200
    30Heeten JO19-1100134-10
    31SML JO19-2100123-10
    32FC Dinxperlo JO19-1100112-10
    33Hardenberg '85 JO19-1100112-10
    34Lemelerveld JO19-1100112-10
    35De Treffers JO19-2100112-10
    36v.v. Twenthe JO19-1100112-10
    37Sportclub Overdinkel JO19-1100101-10
    38Unicum JO19-1100135-20
    39Oranje Nassau JO19-2100124-20
    40Blauw Geel '55 JO19-1100113-20
    41SJO JCHW JO19-1100113-20
    42Vorden JO19-1100113-20
    43Saasveldia JO19-1100102-20
    44SCE JO19-1100158-30
    45De Esch JO19-1100114-30
    46VSCO '61 JO19-1100148-40
    47Nunspeet JO19-2100115-40
    48Colmschate '33 JO19-1100104-40
    49Brakkenstein JO19-1100106-60
    50RKHVV JO19-1100106-60
    51DEO JO19-1100108-80
    52Holten JO19-1100108-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Blommendaal, FediTeamspeler
    Davidis, GiovanniTeamspeler
    Dijk, IvoTeamspeler
    Dijk, Ruben vanTeamspeler
    Ee, Joeri vanTeamspeler
    Hilbrands, HajoTeamspeler
    Ka, MoussaTeamspeler
    Kuper, ThijsTeamspeler
    Middendorp, Sam vanTeamspeler
    Ouwinga, SilTeamspeler
    Siebelink, SybrenTeamspeler
    Valk, YouriTeamspeler
    Veen, Henk-Jan van derTeamspeler
    Veen, ThomTeamspeler
    Veenstra, JustenTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.