• JO17-1 VE zaterdag speeldag man

  • Hardenberg '85 JO17-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Klink, RubenTechnische stafTrainer/coach
    Schepers, GercoOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 feb. 11:10Hardenberg '85 JO17-1 - PH JO17-2Sportpark Baalderveld
    4 mrt. 12:50Hardenberg '85 JO17-1 - Bergentheim JO17-1JMSportpark Baalderveld
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Hardenberg '85 JO17-1 ( 3e klasse (3e fase) 12 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1PH JO17-211006063
    2ASV '57 JO17-1JM00000000
    3Daarlerveen JO17-100000000
    4JO17-1.00000000
    5Juventa '12 JO17-200000000
    6RSC JO17-1JM00000000
    7Vroomshoopse Boys JO17-200000000
    8Bergentheim JO17-1JM100106-60

    Poulestanden Hardenberg '85 JO17-1 ( 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 34 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JO17-1.550044103415
    2F.C. Ommen JO17-3531127171010
    3HHC Hardenberg JO17-453112112910
    4Gramsbergen JO17-25203232216
    5Stevo JO17-251041034-243
    6Bruchterveld JO17-150051141-300

    Poulestanden Hardenberg '85 JO17-1 ( 3e klasse (2e fase) 16 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Langeveen JO17-165103082216
    2Gramsbergen JO17-154103182313
    3F.C. Ommen JO17-2530211929
    4Daarlerveen JO17-16303211839
    5JO17-1.63031517-29
    6Den Ham JO17-36105543-383
    7HHC Hardenberg JO17-36006616-100

    Poulestanden Hardenberg '85 JO17-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O17 1e ronde Groep 3 Vrijgeloot )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles '12 JO17-200000000
    2Ajax B JO17-100000000
    3Albatross JO17-100000000
    4Alverna JO17-1JM00000000
    5Angerlo Vooruit JO17-100000000
    6ASV '57 JO17-1JM00000000
    7Berkum JO17-400000000
    8BSC Unisson JO17-200000000
    9Columbia JO17-100000000
    10Den Ham JO17-300000000
    11Dodewaard JO17-100000000
    12DOS '37 JO17-2JM00000000
    13Dos Kampen JO17-200000000
    14DTS '35 Ede JO17-500000000
    15ST: DVC'26/Sprinkhanen JO17-300000000
    16DZC '68 JO17-400000000
    17Enter Vooruit JO17-100000000
    18Epse JO17-1JM00000000
    19Go Ahead Deventer JO17-100000000
    20Groen Wit '62 JO17-200000000
    21JO17-1.00000000
    22Heino JO17-200000000
    23Hulshorst JO17-1JM00000000
    24IJVV JO17-400000000
    25Leones JO17-100000000
    26Markelo JO17-200000000
    27NEO JO17-300000000
    28F.C. Ommen JO17-200000000
    29Oranje Nassau JO17-500000000
    30Orion JO17-500000000
    31ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-100000000
    32Raalte JO17-100000000
    33RKHVV JO17-300000000
    34Robur et Velocitas JO17-400000000
    35RSC JO17-1JM00000000
    36SDZZ JO17-100000000
    37SJO Almen - Harfsen JO17-2JM00000000
    38SJO AZSV - AD '69 JO17-300000000
    39SJO FC Dalfsen JO17-300000000
    40SJO HSC - Buurse JO17-400000000
    41SJO MEC/Bredevoort JO17-100000000
    42SKV JO17-4JM00000000
    43SML JO17-300000000
    44Sparta Nijkerk JO17-400000000
    45SVI JO17-3JM00000000
    46Trekvogels JO17-100000000
    47FC Trias JO17-400000000
    48Union JO17-4JM00000000
    49Union JO17-300000000
    50Varsseveld JO17-100000000
    51VDZ JO17-300000000
    52Victoria '28 JO17-200000000
    53Vogido JO17-500000000
    54Voorwaarts V. JO17-100000000
    55Wilsum JO17-100000000
    56Zeewolde JO17-300000000
    57FC Zutphen JO17-500000000
    58FC Zutphen JO17-200000000

    Poulestanden Hardenberg '85 JO17-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O17 2e ronde Groep 3 2e ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DTS '35 Ede JO17-511008173
    2NEO JO17-311008173
    3SDZZ JO17-111007073
    4Voorwaarts V. JO17-111007073
    5Enter Vooruit JO17-111008263
    6Dos Kampen JO17-211006153
    7VDZ JO17-311006243
    8Raalte JO17-111005143
    9SJO MEC/Bredevoort JO17-111005143
    10Alverna JO17-1JM11004043
    11SJO Almen - Harfsen JO17-2JM11004043
    12VDZ JO17-411005233
    13FC Zutphen JO17-211005233
    14Angerlo Vooruit JO17-111003033
    15Leones JO17-111003033
    16Trekvogels JO17-111003033
    17ATC '65 JO17-211004223
    18Varsseveld JO17-111004223
    19Berkum JO17-411003123
    20Go Ahead Deventer JO17-111003123
    21RSC JO17-1JM11003123
    22Sparta Nijkerk JO17-411003123
    23Union JO17-4JM11003123
    24SVI JO17-3JM11004313
    25ASV '57 JO17-1JM11003213
    26F.C. Ommen JO17-211003213
    27ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-111003213
    28SJO HSC - Buurse JO17-411003213
    29DVS'33 Ermelo JO17-411002113
    30Spcl. Brummen JO17-211001013
    31Columbia JO17-111003303
    32Vogido JO17-511002203
    33Groen Wit '62 JO17-210013300
    34Victoria '28 JO17-210012200
    35SJO FC Dalfsen JO17-3100134-10
    36DOS '37 JO17-2JM100123-10
    37JO17-1.100123-10
    38Robur et Velocitas JO17-4100123-10
    39FC Trias JO17-4100123-10
    40Hulshorst JO17-1JM100112-10
    41FC Zutphen JO17-5100101-10
    42Ajax B JO17-1100124-20
    43BSC Unisson JO17-2100124-20
    44Epse JO17-1JM100113-20
    45De Esch JO17-2100113-20
    46Orion JO17-5100113-20
    47Wilsum JO17-1100113-20
    48Zeewolde JO17-3100113-20
    49Schalkhaar JO17-4100125-30
    50SML JO17-3100125-30
    51DZC '68 JO17-4100103-30
    52SKV JO17-4JM100103-30
    53Union JO17-3100103-30
    54RKHVV JO17-3100126-40
    55Heino JO17-2100115-40
    56SJO AZSV - AD '69 JO17-3100115-40
    57Dodewaard JO17-1100104-40
    58Markelo JO17-2100104-40
    59IJVV JO17-4100116-50
    60Oranje Nassau JO17-5100128-60
    61Achilles '12 JO17-2100118-70
    62Albatross JO17-1100118-70
    63Den Ham JO17-3100107-70
    64ST: DVC'26/Sprinkhanen JO17-3100107-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Jurjens, GerranTeamspeler
    Kibrom Gebremedhin, EseyTeamspeler
    Klinkien, JanTeamspeler
    Osseforth, TijgerTeamspeler
    Pullen, StefanTeamspeler
    Schepers, DaanTeamspeler
    Willems, JustinTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.