• Hardenberg '85 3 ZA dinsdag speeldag man

  • Hardenberg '85 3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kate, Sven tenOverige stafTeammanager
    Steen, Justin van derOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 mei 20:00Zaalvoetbal Vereniging Ommen 7 - Hardenberg '85 3Carrousel de (Ommen)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 meiBruchterveld 2 - Hardenberg '85 31 - 4
    18 mei - Kloosterhaar Mini's 0 - 0
    14 meiHHC Hardenberg 11 - Hardenberg '85 33 - 7
  • Poulestanden Hardenberg '85 3 ( 4e klasse 27 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hardenberg '85 3252023166769062
    2Voorwaarts V. 1241734185929354
    3HHC Hardenberg 7231634128666251
    4Zaalvoetbal Vereniging Ommen 7231445117793846
    5Bruchterveld 3251357161946744
    6Bruchterveld 22411581221022038
    7HHC Hardenberg 6241131010398536
    8Hardenberg '85 2221048112981434
    9HHC Hardenberg 102610214124143-1932
    10HHC Hardenberg 826941398107-931
    11ZVO/De Herberg 524631559139-8021
    12ZVO/De Herberg 325541667116-4919
    13Hardenberg '85 123411852109-5713
    14HHC Hardenberg 1124032142217-1753

    Poulestanden Hardenberg '85 3 ( Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde Groep 1 165 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HHC Hardenberg 1011007163
    2Hardenberg '85 3100117-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Altena, GertTeamspeler
    Haard, Roy deTeamspeler
    Hemstede, RyanTeamspeler
    Slot, LucaTeamspeler
    Steen, Justin van derTeamspeler
    Valk, YouriTeamspeler
    Veenstra, JustenTeamspeler
    Veenstra, RubenTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.