• Hardenberg '85 1 ZA woensdag speeldag man

  • Hardenberg '85 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ligtenberg, FrankOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 apr. 20:30Bruchterveld 2 - Hardenberg '85 1De Slag (Hardenberg)
    30 apr. 21:30Hardenberg '85 1 - Hardenberg '85 2De Slag (Hardenberg)
    6 mei. 20:30Hardenberg '85 1 - HHC Hardenberg 6De Slag (Hardenberg)
    13 mei. 20:00Zaalvoetbal Vereniging Ommen 7 - Hardenberg '85 1Carrousel de (Ommen)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 apr.Hardenberg '85 1 - Bruchterveld 20 - 4
    13 apr. - DETO Mini's0 - 0
  • Poulestanden Hardenberg '85 1 ( 4e klasse 27 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hardenberg '85 3201703140608051
    2Voorwaarts V. 1211524162798347
    3HHC Hardenberg 7201424106594744
    4Bruchterveld 3211236140726839
    5Zaalvoetbal Vereniging Ommen 719114497643337
    6Bruchterveld 220857100901029
    7HHC Hardenberg 6209298181029
    8HHC Hardenberg 10229112102117-1528
    9HHC Hardenberg 82283117888-1027
    10Hardenberg '85 21874796851125
    11ZVO/De Herberg 32154125590-3519
    12ZVO/De Herberg 521531344116-7218
    13Hardenberg '85 11941144590-4513
    14HHC Hardenberg 1120021832187-1552

    Poulestanden Hardenberg '85 1 ( Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde Groep 1 160 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HHC Hardenberg 21100154113
    2Hardenberg '85 11001415-110
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baveld, ErikTeamspeler
    Braakman, RobertTeamspeler
    Hutten, ErwinTeamspeler
    Lennips, AllanTeamspeler
    Ligtenberg, FrankTeamspeler
    Pinkster, MickTeamspeler
    Toenhake, SanderTeamspeler
    Veen, Pim terTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.