• 3de VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Goorman, Evert JanOverige stafTeammanager
    Hagedoorn, RudyOverige stafMateriaalman
    Klein Koerkamp, FrankOverige stafTeammanager
    Peek, YoriOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 apr. 14:30HHC Hardenberg 6 - Hardenberg '85 3Sportpark De Boshoek (HHC)
    25 apr. 14:30Kloosterhaar 2 - Hardenberg '85 3Sportpark De Polderhoek
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Hardenberg '85 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hardenberg '85 33300131129
    2Bergentheim 332018626
    3HHC Hardenberg 7310289-13
    4DETO 43003013-130

    Poulestanden Hardenberg '85 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Marienberg 21483342202227
    2Avereest 21381437271025
    3PH 51364333201322
    4Gramsbergen 31163224101421
    5HHC Hardenberg 51262429131620
    6Nieuwleusen SV 4134723526919
    7Hardenberg '85 31252533221117
    8SVV '56 2123361732-1512
    9DKB 2133372120112
    10Kloosterhaar 2103162039-1910
    11HHC Hardenberg 6110110668-621

    Poulestanden Hardenberg '85 3 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nunspeet 511007163
    2Go Ahead Kampen 311006063
    3asv Dronten 511006153
    4HHC Hardenberg 511006153
    5Hardenberg '85 311006243
    6Gramsbergen 311004043
    7ZAC 511004133
    8OWIOS 611003033
    9SDC Putten 1111003033
    10Helios 411005323
    11Elspeet 311004223
    12Go Ahead Kampen 511004223
    13SDC Putten 711003123
    14FC Horst 311002023
    15Hulshorst 311002023
    16Nunspeet 311006513
    17Berkum 711002113
    18DOS '37 411003303
    19Sparta Nijkerk 511003303
    20VVOG 411002203
    21Veensche Boys 411001103
    22Hatto Heim 600000000
    23Nieuwleusen SV 300000000
    24Marienberg 210013300
    25EDON 210013300
    26HTC 310012200
    27asv Dronten 310011100
    28Wilsum 2100156-10
    29HHC Hardenberg 6100112-10
    30Hulzense Boys 4100135-20
    31Nieuwleusen SV 4100124-20
    32sv Reaal Dronten 2100124-20
    33Hierden 5100113-20
    34WHC 3100102-20
    35ZAC 6100102-20
    36't Harde 3100114-30
    37Dos Kampen 6100103-30
    38Sparta Nijkerk 6100103-30
    39Excelsior '31 5100126-40
    40Helios 2100104-40
    41SVZW 4100116-50
    42USV 2100116-50
    43Rood-Wit '58 3100117-60
    44ZAC 8100106-60

    Poulestanden Hardenberg '85 3 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nunspeet 311007253
    2asv Dronten 511006243
    3Go Ahead Kampen 511004133
    4Sparta Nijkerk 511003123
    5Elspeet 311002113
    6Nieuwleusen SV 311002203
    7HHC Hardenberg 511002203
    8Berkum 700000000
    9DOS '37 400000000
    10Go Ahead Kampen 300000000
    11Gramsbergen 300000000
    12FC Horst 300000000
    13Hulshorst 300000000
    14SDC Putten 700000000
    15Veensche Boys 400000000
    16ZAC 500000000
    17VVOG 410012200
    18Hardenberg '85 310012200
    19KHC 3100112-10
    20Nunspeet 5100113-20
    21SDC Putten 11100114-30
    22OWIOS 6100126-40
    23Helios 4100127-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Aufderhaar, JordyTeamspeler
    Bosman, KarsTeamspeler
    Dijk, Robby vanTeamspeler
    Jonkhans, RobertTeamspeler
    Klein Koerkamp, FrankTeamspeler
    Klein Koerkamp, PaulTeamspeler
    Moltman, WesleyTeamspeler
    Moyo, LudovicTeamspeler
    Peek, IgnasTeamspeler
    Peek, YoriTeamspeler
    Veenstra, RubenTeamspeler
    Ven, Max van derTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.