• 3de VE zaterdag speeldag man

  • Hardenberg '85 3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Aufderhaar, JordyOverige stafTeammanager
    Wanders, GuusOverige stafTeammanager
    Wolbink, JanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 12:30Avereest 2 - Hardenberg '85 3Sportpark De Balk
    12 feb. 14:30ZAC 6 - Hardenberg '85 3Jo van Marle sportpark
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Hardenberg '85 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZAC 677003643221
    2F.C. Ommen 486111761119
    3Avereest 285032520515
    4SC Genemuiden 463121416-210
    5HHC Hardenberg 583141315-210
    6Staphorst 662131314-17
    7Be Quick '28 46204917-86
    8Hardenberg '85 372051224-126
    9Nieuwleusen SV 371241326-135
    10DKB 271061323-103

    Poulestanden Hardenberg '85 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hardenberg '85 3330010289
    2HHC Hardenberg 831115324
    3F.C. Ommen 63102811-33
    4Gramsbergen 4301229-71

    Poulestanden Hardenberg '85 3 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Veensche Boys 411009183
    2Eendracht '30 311008083
    3Sportclub Groessen 4 (zat)11008083
    4PH 411007073
    5Sparta Nijkerk 411007163
    6EDON 211006153
    7Berkum 711005053
    8Zeewolde 511005053
    9Helios 311005143
    10VVOP 411005143
    11Avereest 211006333
    12OWIOS 611006333
    13SC Rheden 211005233
    14Sv Zalk 211005233
    15DOS '37 411004133
    16Eerbeekse Boys 311004133
    17Quick '20 311004133
    18Wilsum 211004133
    19ZAC 611004133
    20Bon Boys 211003033
    21Kolping-Dynamo 411003033
    22SCE 311003033
    23ATC '65 511004223
    24Excelsior Z. 311004223
    25Juventa '12 411004223
    26sv Reaal Dronten 311004223
    27Sportclub Rijssen 211004223
    28NEO 311003123
    29OWIOS 411003123
    30Sportlust Glanerbrug 311003123
    31FC 't Centrum 211002023
    32DVV 311002023
    33ESA 511002023
    34Hardenberg '85 411002023
    35Go Ahead Kampen 511004313
    36SKV 511004313
    37Lelystad '67 311003213
    38Olympia'28 511003213
    39OWIOS 311003213
    40Swift '64 311003213
    41Tubantia 211003213
    42SCE 211002113
    43SDV Barneveld 611002113
    44SML zat. 311002113
    45VIOS V. 311002113
    46SC Bemmel 211001013
    47DES 311003303
    48FC Zutphen 311002203
    49Zwolsche Boys 511002203
    50Oeken 211002203
    51Blauw Geel '55 411001103
    52Sportclub Groessen 5 (zat)11001103
    53VIOD 2 (zat)11001103
    54WVF 611001103
    55FC Horst 311000003
    56AGOVV 500000000
    57vv Ede/Victoria 200000000
    58ESA 400000000
    59Excelsior '31 400000000
    60GFC 200000000
    61Hardenberg '85 300000000
    62Juliana '32 300000000
    63UDI 300000000
    64SC Enschede 210013300
    65AZSV 510012200
    66Hatto Heim 610012200
    67FC RDC 310012200
    68Bennekom 310011100
    69IJVV 310011100
    70SDS' 55 310011100
    71Terborg 210011100
    72Berkum 610010000
    73ESA 7100134-10
    74sv Reaal Dronten 4100134-10
    75Albatross 2100123-10
    76Bon Boys 3100123-10
    77FC Horst 5100123-10
    78KHC 3100123-10
    79Sparta Nijkerk 5100123-10
    80SC Bemmel 3100112-10
    81v.v. Dieren 3100112-10
    82Quick 1888 3100112-10
    83SKV 3100112-10
    84De Paasberg 2100101-10
    85Kloosterhaar 2100124-20
    86Oranje Nassau 5100124-20
    87SEH 3100124-20
    88Trekvogels 5100124-20
    89UDI 2100124-20
    90ASV '57 2100113-20
    91FC Horst 4100113-20
    92FC Winterswijk 2100113-20
    93ATC '65 2100102-20
    94Beuningse Boys 3100102-20
    95ESA 6100102-20
    96Excelsior '31 7100102-20
    97Nunspeet 4100136-30
    98Oranje Nassau 4100136-30
    99ONA '53 4100125-30
    100Terschuurse Boys 3100125-30
    101HTC 4100114-30
    102Hulzense Boys 4100114-30
    103SC Rheden 3100114-30
    104WVF 4100114-30
    105De Zweef 3 Zat.100114-30
    106Juliana '31 5100103-30
    107OSC 3100103-30
    108SDC '12 6100103-30
    109Groen Wit '62 3100115-40
    110IJVV 7100115-40
    111SDC Putten 5100116-50
    112asv Dronten 7100105-50
    113Hoevelaken 4100105-50
    114Rood-Wit '58 2100117-60
    115DOS '37 5100107-70
    116Blauw Geel '55 5100119-80
    117FC Bergh 4100108-80
    118DVOL 2100108-80

    Poulestanden Hardenberg '85 3 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC 't Centrum 211009183
    2Veensche Boys 411008083
    3SDV Barneveld 611009273
    4Juventa '12 411006063
    5PH 411006153
    6SCE 311006153
    7Sparta Nijkerk 411006153
    8Sportclub Groessen 5 (zat)11005053
    9Wilsum 211005053
    10Swift '64 311005233
    11DOS '37 411004133
    12Helios 311004133
    13Lelystad '67 311004133
    14Bon Boys 211003033
    15FC Horst 311003033
    16SC Rheden 211003033
    17Zeewolde 511003033
    18VIOD 2 (zat)11005323
    19ZAC 611004223
    20Eendracht '30 311003123
    21EDON 211002023
    22WVF 611004313
    23Sportclub Groessen 4 (zat)11003213
    24AGOVV 511002113
    25SC Bemmel 211002113
    26ESA 511002113
    27NEO 311002113
    28OWIOS 311002113
    29SML zat. 311002113
    30Sportlust Glanerbrug 300000000
    31Tubantia 200000000
    32Avereest 2100134-10
    33Excelsior Z. 3100123-10
    34Blauw Geel '55 4100112-10
    35DVV 3100112-10
    36Olympia'28 5100112-10
    37Quick '20 3100112-10
    38SCE 2100112-10
    39FC Zutphen 3100112-10
    40ATC '65 5100135-20
    41VVOP 4100124-20
    42Kolping-Dynamo 4100113-20
    43Hardenberg '85 3100102-20
    44Berkum 7100125-30
    45Go Ahead Kampen 5100114-30
    46Hardenberg '85 4100114-30
    47Sv Zalk 2100114-30
    48Eerbeekse Boys 3100103-30
    49Excelsior '31 4100103-30
    50OWIOS 6100103-30
    51Zwolsche Boys 5100103-30
    52DES 3100116-50
    53ESA 4100116-50
    54sv Reaal Dronten 3100116-50
    55Oeken 2100105-50
    56VIOS V. 3100105-50
    57Sportclub Rijssen 2100106-60
    58SKV 5100129-70
    59Juliana '32 3100119-80
    60OWIOS 4100108-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aufderhaar, JordyTeamspeler
    Bakker, RemyTeamspeler
    Kiewiet, CarloTeamspeler
    Luttmer, RobTeamspeler
    Mecklenfeld, JustinTeamspeler
    Mulder, HiddeTeamspeler
    Regelink, StefTeamspeler
    Slot, LucaTeamspeler
    Steen, Justin van derTeamspeler
    Veenstra, RubenTeamspeler
    Wanders, GuusTeamspeler
    Wolbink, BrianTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.